Ferrari

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Mazda CX-3 - problem z komputerem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FERRARI Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Savek.Te

Czytelnik



Dołączył: 22 Sie 2023
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jedlińsk
Posiadane auto: Mazda CX-3 2,0 2019
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 22 Sie 2023, 23:20
Temat postu:

Mazda CX-3 - problem z komputerem


Dobry wieczór,
Nie wiem czy piszę w dobrej kategorii, ale nigdzie nie widzę modelu mojej Mazdy. Jeżeli ten post powinien znaleźć się w innym miejscu, proszę Admina, o dokonanie zmiany.

Mam Mazdę CX-3 rocznik 2019. Dwa dni temu przydarzył mi się taki problem. Jechałem A2 i kilka minut po włączeniu tempomatu schował mi się hud up, tempomat się przełączył w tryb Trip, włączyły się wszystkie kontrolki pomarańczowe, wyłączył się Auto Hold oraz zwariowała nawigacja (wskaźnik kręcił się w kółko, i co chwilę wyświetlał inny kierunek jazdy.
Po kilku sekundach Hud Up podniósł się, ale reszta pozostała bez zmian. Auto prowadziło się poprawnie, aczkolwiek bez elektroniki (prędkościomierz zegarowy jak i na Hud Up wskazywał poprawnie). Zjechałem na najbliższy parking i do momentu wyłączenia silnika i zapłonu nic się nie zmieniało. Po ponownym włączeniu zapłonu wszystko wróciło do normalnego układu. Dalsza podróż przebiegła poprawnie. Czy możecie mi doradzić co to mogło być?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FERRARI Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System